Reality show „Dating Naked – Nagi raj” w MTV Polska

  • Telewizja
Autor: mab

MTV Polska zaprasza widzów w podróż do gorącej Tajlandii. 30 listopada na kanale stacji zadebiutuje reality show „Dating Naked – Nagi raj”.

Debiutujący na kanale MTV Polska program „Dating Naked – Nagi raj” to wyprodukowana przez MTV Entertainment niemiecka odsłona amerykańskiego formatu, w którym dwoje uczestników poszukuje drugiej połówki, randkując z pozostałymi biorącymi udział w show singlami. Obowiązuje ich jedna podstawowa zasada – nie mogą mieć przed sobą nic do ukrycia. Nawet tego, co pod ubraniem.

Na koniec każdego odcinka adoratorzy głównej pary bohaterów stają przed wyborem – wypić koktajl i pozostać w programie, aby dalej starać się o ich względy, czy wyjść z willi z kokosem, w którym ukryta jest nagroda pieniężna. W finałowym odcinku role się odwracają – to dwójka głównych randkowiczów będzie miała za zadanie podjąć decyzję, z kim zechcą opuścić program jako para i podzielić się wygraną.

W społeczeństwie, gdzie granice tabu stale się przesuwają, program jest testem odwagi zarówno dla uczestników, jak i polskich widzów. Wraz z MTV udało nam się jednak nie raz wyznaczać w tym zakresie trendy, czego przykładem jest „Warsaw Shore”. Wiemy, że publiczność ceni prawdziwe emocje i interakcje. W „Dating Naked – Nagi raj” uczestnicy odsłaniają ciała, ale również prawdziwe twarze. Seria rzuca wyzwanie utartemu przekonaniu, że atrakcyjność fizyczna stanowi kluczowy czynnik we współczesnych randkach młodych ludzi. Ich decyzje mogą być zaskakujące – mówi Dorota Neef, Youth Brands & Talent And Music Director w Paramount na region CEE.

Emisja „Dating Naked – Nagi raj” w każdy czwartek o godzinie 23:00.