Wideo

„Remont razem” w Boże Narodzenie w HGTV Home & Garden

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

Prowadzący znani z kanału HGTV Home & Garden zjednoczyli się i wyremontowali dom siedmioosobowej rodziny. Metamorfozę małego mieszkania będzie można zobaczyć w programie „Remont razem” 25 grudnia o godzinie 22:00 na antenie HGTV.

„Remont razem” to druga odsłona specjalnego wydarzenia, w którym udział biorą twarze kanału HGTV. W tym roku Maja Popielarska („Nowa Maja w ogrodzie”), Darek Wardziak („Darek solo”), Mirella i Marcin Kępczyńscy („Para w remont”),  Dominik Strzelec („Polowanie na ogród”) oraz Kamil i Marcin („Odjazdowe minidomy”) pod przywództwem architekta Krzysztofa Mirucia („Zgłoś remont”) przygotowali metamorfozę dwupokojowego mieszkania.

Ekipę HGTV czeka niełatwe zadanie. Na czterdziestu ośmiu metrach kwadratowych mieszka siedem osób. Czworo dzieci w różnym wieku dzieli wspólny pokój. Ich dom ma około dwudziestu lat i nigdy nie był remontowany. W najgorszym stanie jest łazienka. Tak licznej rodzinie trudno się żyje na takiej przestrzeni, zwłaszcza, że jedno z dzieci wymaga specjalnej opieki. Antoś – syn Magdy i Michała – jest chory na dziecięce porażenie mózgowe.

Premiera programu „Remont razem” 25 grudnia o godzinie 22:00 na antenie HGTV Home & Garden.

Duże rodziny w pierwszy dzień świąt

HGTV Home & Garden w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia pokaże maraton programów o dużych familiach. Pojawią się poszukiwania oraz remonty domów wielodzietnych rodzin. Widzowie stacji zobaczą wybrane odcinki m.in. „Renowacji na piasku” oraz „Swojskiego remontu”.

Maraton „Duże rodziny, wielkie wyzwania” będzie można zobaczyć 25 grudnia o godzinie 11:00 w HGTV.