„Reporterzy. Z życia wzięte” wiosną w Telewizji Puls

  • Telewizja
Autor: mbog

2 marca, w poniedziałek Telewizja Puls rozpocznie emisję nowego serialu fabularno-dokumentalnego „Reporterzy. Z życia wzięte”.

Akcja serialu Telewizji Puls i Studia A rozgrywa się w niewielkim miasteczku powiatowym, gdzie działa redakcja portalu informacyjnego „Puls dnia”. Tytułowi reporterzy śledzą wydarzenia, za każdym razem zderzając się z emocjonującą ludzką historią. Poznają zaskakujące lokalne tajemnice, wchodzą w środek konfliktów, odkrywają to, co ktoś próbował ukryć.

Umacniając naszą współpracę z Telewizją Puls rozpoczęliśmy produkcję nowego serialu, w którym będziemy wnikliwie przyglądać się ludzkim i społecznym problemom, pokażemy różne oblicza niesprawiedliwości, biedy, damy też naszym widzom otuchę i sporą dawkę humoru – powiedziała Anna Skowrońska, Prezes Studia A.

Cieszymy się na kolejny wspólny projekt Telewizji Puls i Studia A, jakim jest codzienny serial „Reporterzy. Z życia wzięte”. Mamy nadzieję, że nowa produkcja zaskarbi sobie sympatię naszych widzów, którzy znajdą w niej oryginalnych bohaterów i inspirowane życiem historie – poinformował Dariusz Dąbski, Prezes Zarządu Telewizji Puls.

Właścicielem portalu i redaktorem naczelnym jest Andrzej Kaczorowski (Tadeusz Chudecki). Przy „Pulsie dnia” pracuje zespół złożony z barwnych postaci. Redakcję czasem odwiedzają również zwariowani „łowcy sensacji”. W serialu pojawia się również czarny charakter – dawny kolega Kaczorowskiego, obecnie jego największy wróg – biznesmen Leszek Rembicki (Piotr Cyrwus).

Serial „Reporterzy. Z życia wzięte” będzie emitowany premierowo w dni powszednie o godzinie 17:00. Ponadto TV Puls pokaże pierwszy odcinek produkcji przedpremierowo w piątek, 28 lutego o godzinie 21:00.