NASZ NEWS

Rewolucja w „Bez ograniczeń”. Superstacja zmienia twarze programu

  • Telewizja
  • Tylko u nas
  • Polsat
Autor: mtom

Superstacja rezygnuje z dotychczasowego składu prowadzących „Bez ograniczeń” – Janusza Płońskiego, Janusza Weissa, Macieja Mroczka, Jarosława Ważnego, Bartosza Cebeńko i Grzegorza Łaguny – dowiedział się portal omediach.info.

Jak nieoficjalnie ustaliliśmy, zwolnienia w redakcji programu są związane z dołączeniem nowych dziennikarzy do redakcji – Adama Federa i Marka Czyża, którzy razem z Jackiem Zimnikiem będą głównymi twarzami audycji. Marek Czyż zadebiutował na antenie 20 lutego, natomiast Adam Feder – 15 lutego. Dotychczas byli związani z telewizją Nowa TV i programem „24 Godziny”, który zakończył emisję 30 listopada 2018. 

Adam Feder debiutuje w Bez Ograniczeń (fot. Superstacja)
fot. Superstacja
fot. MN/Superstacja

Maciej Mroczek i Jarosław Ważny byli związani z „Bez ograniczeń” od marca 2018 roku, natomiast Janusz Weiss od 2017. Z Superstacją nie żegnają się jednak Bartosz Cebeńko i Grzegorz Łaguna. Cebeńko w dalszym ciągu będzie prowadzić serwisy informacyjne, a Łaguna będzie gospodarzem autorskiej debaty nadawanej w niedzielę.

„Bez ograniczeń” to codzienna audycja Superstacji nadawana od jesieni 2007 roku. Widzowie poprzez m.in smsy i telefon mogą komentować najciekawsze wydarzenia mijającego dnia. Od 4 lutego program nadawany jest o nowej porze – 22:45.

Bez ograniczeń

Codzienna audycja Superstacji nadawana od jesieni 2007 roku. Widzowie poprzez smsy i telefon mogą komentować najważniejsze wydarzenia mijającego dnia. Od 4 lutego program nadawany jest o nowej porze - 22:40