Rick i Morty wracają z nowym sezonem. Gdzie oglądać?

  • Internet
  • Serwisy wideo
Autor: rafs

Kolejny sezon „Ricka i Morty’ego” już dostępny.

Siódmy sezon kreskówki produkowanej przez Adult Swim składa się, tak jak poprzednie, z 10 odcinków. Serial śledzi losy genialnego, lecz socjopatycznego naukowca, który wciąga swojego nieśmiałego wnuka w szalenie niebezpieczne przygody w całym wszechświecie.

Dzięki talentowi całego zespołu możemy cieszyć się dziesięcioma nowymi odcinkami, które po raz kolejny podnoszą poprzeczkę zarówno jeśli chodzi o komedię jak i animację. Ten sezon udowadnia, ze geniusze pracujący nad „Rick’em i Morty’m” dopiero zaczynają mówi Michael Ouweleen, prezes Adult Swim.

Co to Adult Swim?

Adult Swim jest liderem animacji dla dorosłych od ponad piętnastu lat, oferującym cieszące się uznaniem krytyków, wielokrotnie nagradzane seriale takie jak „Rick i Morty”, „Genndy Tartakovsky’s Primal”, „Eric Andre Show”, „Uśmiechnięci przyjaciele”, „Wojownicy jednorożca”,  „My Adventures with Superman„.

Gdzie oglądać serial „Rick i Morty”?

„Rick i Morty” jest dostępny w ofercie usługi streamingowej HBO Max. W jej ramach dostępne jest sześć poprzednich sezonów, a także najnowszy, siódmy. Można ją kupić za 29,99 zł miesięcznie, a także na rok za 234,99 zł.