RMF Maxx z konkursem. Do wygrania podwózka na zakończenie roku szkolnego z YouTuberem

  • Radio
  • Grupa RMF
Autor: rafs

Radio RMF Maxx oferuje konkurs z okazji zakończenia roku szkolnego. Nagrodą jest podwózka autem do szkoły z youtuberem Buczooo.

Uczniowie wszystkich szkół w Polsce – bez względu na średnią na świadectwie – mogą zgłaszać się do RMF MAXX. Szczęśliwiec zostanie gwiazdą piątkowego zakończenia roku.

Aby wziąć udział w konkursie, należy podać swoje imię, klasę którą kończy uczestnik, miejscowość i odpowiedź na pytanie dotyczące „najbardziej epickiej akcji z całego roku szkolnego”. W formularzu zgłoszeniowym trzeba podać również numer telefonu.

Zwycięzca konkursu na to wydarzenie zostanie zawieziony do szkoły w piątek, 21 czerwca przez youtubera Roberta Buczyńskiego „Buczooo”,autora kanału Hi_5.  Twórca znany jest m.in. ze swojego zamiłowania do najlepszych samochodów. Rozstrzygnięcie konkursu będzie miało miejsce na antenie RMF Maxx.

Zwycięzca konkursu organizowanego przez radio RMF Maxx wystąpi również na antenie rozgłośni tego samego dnia.

O RMF Maxx

RMF MAXX to ozgłośnia nadająca m.in. w: Warszawie, Krakowie, Trójmieście i Poznaniu. Na antenie są prezentowane najnowsze oraz najpopularniejsze utwory pop i dance. Stacja nadaje od 27 września 2004 roku, powstała z przekształcenia krakowskiego Radia Region. RMF Maxxx stosuje rozszczepienia regionalne, dzięki którym są emitowane lokalne reklamy oraz informacje – „Flesze”