Studio RMF

RMF rozszerza produkcję podcastów dla klientów. „To dynamicznie rozwijający się format”

mtom

RMF Digital, organizująca kampanie reklamowe w ramach mediów należących do Grupy RMF, rozszerza swoją ofertę o kompleksową realizację podcastów.

Dotychczas w ramach usług agencji można było emitować spoty audio przed wybranymi podcastami oraz lokowanie produktu w konkretnej audycji. Nowa usługa realizację samodzielnego podcastu – od przygotowania scenariusza, po dystrybucję. W ramach usługi reklamodawcy mogą skorzystać z zasobów Grupy RMF: prowadzących, copy writerów, realizatorów, montażystów oraz studia radiowe RMF FM w Krakowie i Warszawie.

Podcasty to dynamicznie rozwijający się format audio, coraz chętniej wykorzystywany przez marketerów. Już od kilku lat oferujemy produkcję podcastów naszym klientom, teraz jednak zdecydowaliśmy się rozszerzyć tę ofertę o nowe elementy i stworzyć kompleksową usługę – mówi Adam Pachla, Head of Digital w Grupie RMF.


RMF Digital oferuje przygotowanie koncepcji całej produkcji i jej formy, napisanie scenariusza, nagranie konkretnej transzy odcinków, montaż i postprodukcję, udźwiękowienie, dystrybucję (na RMFon.pl oraz na zewnętrznych platformach streamingowych) i promocję. Jak zapowiada nadawca, klienci mogą wykorzystać wszystkie lub tylko wybrane elementy usługi.