Robert Mazurek współgospodarzem programu w Kanale Sportowym

  • Internet
  • Kanał Sportowy
Autor: rafs

Wkrótce premiera nowego formatu w Kanale Sportowym. Dziennikarz Robert Mazurek poprowadzi program razem z Krzysztofem Stanowskim.

Robert Mazurek jest dziennikarzem RMF FM i radiowej Dwójki, a także felietonistą Rzeczpospolitej. W Kanale Sportowym będzie współgospodarzem programu Krzysztofa Stanowskiego. Dziennikarze wcześniej spotykali się dwukrotnie w wieczornym cyklu „Hejt Park”. Jak na razie nie wiadomo, kiedy nowy format będzie miał swoją premierę.

Krzysztof Stanowski do czerwca bieżącego roku prowadził w Kanale Sportowym swój cykl „Dziennikarskie Zero”. W nim można było usłyszeć jego opinie na temat sportowców, polityków czy osób z show-biznesu. Stanowski aktualnie jest gospodarzem programów „Stanowisko” oraz „Hejt Park”.

 

„Kmioty Polskie”, czyli tomik poezji błyskawicznej Stanowskiego i Mazurka

Na początku czerwca bieżącego roku Krzysztof Stanowski ogłosił, że razem z Robertem Mazurkiem wydadzą tomik poezji błyskawicznej pod tytułem „Kmioty Polskie”. Nazwa została zaczerpnięta z jednej z wypowiedzi poety Jasia Kapeli, który nazwał w InstaStories Stanowskiego „kmiotem”. Wcześniej był on gościem „Hejt Parku” w związku z debatą na temat zmian w ustawie o opłacie reprograficznej.

Książkę można było kupić w przedsprzedaży w sklepie Kanału Sportowego do końca czerwca za 36,99 złotych, a dochód ze sprzedaży miał pójść na cele charytatywne. Według danych właściciela Weszło i jednego z twórców Kanału Sportowego, sprzedano 11 019 sztuk książki.