Rock Radio obchodzi ósme urodziny. Rozgłośnia zorganizowała konkurs dla słuchaczy

  • Radio
Autor: mtom

Rock Radio 31 stycznia br. będzie obchodzić swoje ósme urodziny. Z tej okazji słuchacze mogą wziąć udział w jubileuszowym konkursie i wygrać nawet 8000 zł. Stacja zorganizowała również  Międzypokoleniowy Wielki Test z Klasyki Rocka.

Od poniedziałku, 17 stycznia 2022 r. słuchacze Rock Radia mogą sprawdzić swoją znajomość rockowych klasyków w jubileuszowym konkursie pt. „8 sekund”. Uczestnik przez 8 sekund usłyszy osiem utworów, których wykonawców należy wskazać w odpowiedzi. Za każdego poprawnie wskazanego artystę lub zespół słuchacz otrzyma 100 zł, a jeśli komuś uda się podać komplet utworów – to do zwycięskiej kwoty rozgłośnia dołoży jedno zero, przekazując nagrodę w wysokości 8000 zł. Konkurs rozgrywany będzie do 28 stycznia, od poniedziałku do piątku po 11:00.

Rock Radio zorganizowało również Międzypokoleniowy Wielki Test z Klasyki Rocka. Punkty zbierają w nim pary międzypokoleniowe, np. syn z ojcem lub wnuczek z babcią. Ta drużyna, która zdobędzie najwięcej punktów, odbierze urodzinowy zestaw nagród od Rock Radia, w którym znajdą się książki, płyty i koszulki stacji. Specjalne wydanie testu potrwa 2 tygodnie (od 17 stycznia) . Zabawy można słuchać na antenie codziennie między 10:00 a 18:00. Całość działań rozgłośni promowana jest na antenie, na stronie rockradio.pl i na profilu stacji na Facebooku.