Rosyjski serial „Cena wolności” w czerwcu w TVP 1

  • Telewizja
  • TVP
Autor: mbog

W poniedziałek, 8 czerwca telewizyjna Jedynka rozpocznie emisję nowego serialu „Cena wolności”. Rosyjska produkcja będzie emitowana pięć razy w tygodniu.

„Cena wolności” jest produkcją, w której nie brakuje miłosnych rozterek i zwrotów akcji. Opowiada o losach Poliny Lebiediewej, wychowanki księcia Alieksieja Gołowina. Młoda dama korzysta z dobrodziejstw życia w bogatym majątku i jest najbardziej pożądaną kobietą w okolicy.

Książę organizuje bal, na którym Polina może znaleźć kandydata na męża. Podoba jej się Nikita Kazankow, syn generała. Jednak podczas zabawy zjawia się Siergiej, bratanek Gołowina – utracjusz, karciarz i hulaka. W jednej chwili sytuacja Poliny zmienia się diametralnie, a jej los od tej pory będzie niepewny.

Reżyserem serialu „Cena wolności” jest Dmitrij Czerkasow. W obsadzie produkcji znaleźli się: Tatiana Babienkowa, Władisław Wietrow, Oleg Mazurow, Iwan Dobronrawow, Ksienia Razina, Katarina Shpiring Władisław Abaszin, Artiom Kryłow. 18-odcinkowa produkcja powstała w 2018 roku.

Emisja „Ceny wolności” od poniedziałku do środy oraz w piątek i sobotę o godzinie 20:35 w TVP 1.