Rusza 18. edycja akcji „Choinki pod choinkę od RMF FM”

  • Radio
  • Grupa RMF
Autor: mnie

12 grudnia startuje 18. edycja akcji „Choinki pod choinkę od RMF FM”. Tym razem świąteczne imprezy zostaną zorganizowane w 12. polskich miastach.

Akcja rusza w środę, 12 grudnia w Katowicach na placu Szewczyka. W stolicy Górnego Śląska ekipie RMF FM będzie towarzyszyła Natalia Szroeder.

– Do każdego drzewka dodamy też wielopaki z gumami Mamba, aby osłodzić oczekiwanie na Boże Narodzenie oraz żółto-niebieskie bombki. Otrzyma je dziesięć pierwszych osób z kolejki. Ale – co ważne – będziemy je rozdawać także wśród pozostałych oczekujących. RMF FM zaplanowało z tej okazji wiele zabaw i konkursów. W każdym z miast stanie także fotobudka, będzie też wiele atrakcji w specjalnym kąciku dla najmłodszych. W każdym mieście pierwsze sto osób otrzyma pierniczkowe gwiazdy – informuje stacja.

Natalia Szroeder nie będzie jedyną gwiazdą, która dołącza do 18. edycji akcji „Choinki pod choinkę”. Na scenie pojawią się również: Ewelina Lisowska, Rafał Brzozowski, Enej, Piotr Kupicha, Michał Szczygieł, Antek Smykiewicz, Lanberry, Sarsa, Margaret, Filip Lato i Paweł Domagała.

RMF FM nie tylko rozdaje choinki przed Bożym Narodzeniem, ale również szuka muzycznych talentów. W każdym z 12. miast specjalne jury wyłoni jedno świąteczne karaoke. 23 grudnia – czyli dzień przed Wigilią – po godzinie 15:00, stacja uruchomi głosowanie i to słuchacze zdecydują, jaką kolędę i w czyim wykonaniu publiczność usłyszy na rozpoczęcie specjalnego Wieczoru Kolęd o 17:00.