Rusza Cartoonito. Co w ofercie?

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mab

Już 18 marca ruszy w Polsce nowa telewizja dla dzieci – Cartoonito. W Polsce stacja zastąpi Boomerang.

Cartoonito to kanał telewizyjny dedykowany jest dzieciom w wieku 2-6 lat, ich rodzicom i opiekunom. Jak informuje nadawca, staja ma być miejscem, gdzie przedszkolaki mogą być kimkolwiek tylko chcą, gdzie docenia się ich unikalny potencjał oraz oryginalność. Marka wierzy, że każde dziecko jest wyjątkowe. Stacja ma zapewniać przestrzeń do śmiechu oraz wychodzenia poza wyznaczone przez innych ramy, gdzie szacunek, empatia i inkluzywność są na porządku dziennym.

Jestem dumna, że w roku, w którym świętujemy 100 lat Warner Bros. pokazujemy jak bardzo nam zależy na najmłodszych widzach, wprowadzając do naszej oferty markę przedszkolną Cartoonito w całym regionie EMEA – mówi Vanessa Brookman, Senior Vice President, Kids & Family EMEA dla Warner Bros. Discovery. – Celebrując takie wartości jak indywidualizm i oryginalność, Cartoonito oferuje bezpieczną przestrzeń, w której dzieci i ich rodziny mogą się śmiać i uczyć wraz z ukochanymi postaciami. Jesteśmy podekscytowani, że możemy przedstawić nowemu pokoleniu naszą zróżnicowaną ofertę seriali oryginalnych i powitać je w świecie kultowych postaci Warner Bros. Discovery. Specjalnie dla przedszkolaków przygotowaliśmy nowe adaptacje ulubionych przez fanów franczyz, takie jak – Batwheels czy Królik Bugs: nowe konstrukcje.

Cartoonito – co w ofercie?

W ofercie telewizji Cartoonito znajdą się kreskówki i seriale animowane. Widzowie zobaczą m.in. „Batwheels”, czyli przygodowy serial pełen akcji pokazujący perypetie najbardziej bohaterskich pojazdów z uniwersum DC. Natomiast „Królik Bugs: nowe konstrukcje” to serial zbudowany na fundamencie animowanej komedii, ikonicznych „Zwariowanych Melodiach”. W ramówce znajdą się również produkcje, takie jak „Interstellar Ella”, „Pająk Lucas”, „Mush-Mush i Grzybaszki”, „Tomek i przyjaciele” oraz „Toad & Friends”.

Kanał Cartoonito będzie dostępny w ofertach telewizji satelitarnych, kablowych, IPTV i internetowych, m.in. w Polsat Box, CANAL+, Orange, UPC, Vectra, Multimedia Polska, Netia, Toya i Inea.