Rusza casting do nowego show Czwórki. Artur Andrus prowadzącym

  • Telewizja
  • Polsat
Autor: mbog

W połowie października odbędą się castingi do nowego telewizyjnego show Czwórki „Ja Cię kręcę”. Poszukiwani są charyzmatyczni ludzie, którzy chcieliby podzielić się z widzami swoją pasją. Program poprowadzi Artur Andrus, a za produkcję odpowiada Medion Art Studio.

Uczestnik będzie miał „swoje 5 minut”, żeby przekonać publiczność w studiu oraz przed telewizorami do swojego talentu. W programie nie będzie jury, nikt nikogo nie będzie oceniać. Najważniejsza jest dobra zabawa, optymizm i humor. Show będzie nagrywane w listopadzie.

Poszukiwani są soliści, duety, a także grupy utalentowanych osób. Castingi stacjonarne odbędą się w trzech miastach: w Białymstoku, Warszawie i Katowicach. Do programu można zgłosić się również poprzez wysłanie formularza na adres castingi@medioart.pl.


Terminy castingów do programu „Ja Cię kręcę” – fot. TV 4

Producentem programu jest Medion Art Studio. Firma od wielu lat produkuje popularnonaukowy program TV4 – „Galileo”. W przeszłości współprodukowała m.in. „Dragons’ Den – jak zostać milionerem” oraz „Comedy Club”. Spółka realizowała również filmy dokumentalne: „Wino – historia kultury” oraz „Miłość od pierwszego kliknięcia”.