Rusza kampania reklamowa Radia ESKA – „Na Lato: Jeszcze Więcej Hitów Na Czasie!”

  • Radio
  • ZPR Media
Autor: mbog

12 lipca wystartowała kampania reklamowa Radia ESKA. Specjalny spot, w którym udział wzięli prezenterzy stacji, promuje letnią ramówkę hasłem „Na Lato: Jeszcze Więcej Hitów Na Czasie!”.

Obowiązująca do końca sierpnia wakacyjna ramówka ESKI opiera się na większej ilości muzyki w programie. Stacja w paśmie dziennym emituje kilkanaście piosenek bez przerwy reklamowej.

W wakacje stawiamy na nasz znak rozpoznawczy: starannie wyselekcjonowane, najbardziej aktualne „Hity Na Czasie” – mówi Olgierd Wojtkowiak, dyrektor programowy & muzyczny Radia ESKA.

Ofertę programową sieci uzupełniają wiadomości o poranku oraz całodniowe raporty o lokalnej pogodzie, utrudnieniach w ruchu i wakacyjnych imprezach w mieście. W porannym paśmie stacja zaprasza każdego dnia do innej konkursowej aktywności. W poniedziałek „ESKA Płaci Twoje Rachunki”, we wtorek „ESKA Robi Pępkowe” (zabawa dla spodziewających się dziecka), w środę „ESKA Zrobi Ci OFFline” (do wygrania jest weekend z detoksem cyfrowym), a w czwartek „ESKA Tankuje Do Pełna” (do wygrania pełen bak paliwa). Piątek zarezerwowany jest na najważniejsze muzyczne premiery tygodnia w ramach „New Music Friday”. Ponadto w lipcu słuchacze ESKI będą mogli wygrać karnety na tegoroczny Fest Festival.

Letnia ramówka jest promowana spotem z udziałem dziennikarzy rozgłośni radiowej. Wśród bawiących się ludzie pojawiają się między innymi Kasia Węsierska, Krzysztof „JANKES” Jankowski i Janek Pirowski. W spocie wykorzystano utwór sanah – „Invisible Dress (Maro Music x Skytech Remix)”. Za opracowanie koncepcji kreatywnej kampanii odpowiada Dział Promocji Radia ESKA. Producentem reklamy jest ZPR Media.

Logo Radia Eska

Radio ESKA

Rozgłośnia nadająca w kilkunastu miastach, m.in. w: Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu. Realizuje format muzyczny CHR (Contemporary Hit Radio), prezentuje najnowsze i najpopularniejsze piosenki – "Hity na czasie". Radio ESKA jako sieć radiowa istnieje od końca lat 90.