Onet Premium

Rusza usługa Onet Premium. Ile kosztuje dostęp?

rafs

Nowa usługa Onet Premium, którą udostępniono w aplikacji Onetu użytkownikom systemu iOS, zapewnia pełny dostęp do treści z serwisów premium. Wśród nich są takie marki jak: Newsweek, Forbes, Forbes Women, Przegląd Sportowy, Auto Świat, Komputer Świat. Użytkownicy pakietu uzyskają dostęp bez reklam do wszystkich treści w aplikacji.

Wszyscy użytkownicy aplikacji Onetu otrzymują dostęp do 10 artykułów premium miesięcznie bez opłat. Po wykupieniu pakietu Onet Premium, subskrybenci zyskują swobodny dostęp do wywiadów, reportaży, felietonów, rankingów, raportów,podcastów, testów i poradników. Dzięki nowej usłudze można przeglądać tygodniki, miesięczniki i wydania specjalne oraz korzystać z bogatego archiwum e-wydań. Wśród propozycji, pojawią się także ekskluzywne treści z magazynu podróżniczo-literackiego „Kontynenty” przygotowane specjalnie dla abonentów Onet Premium. Wybrane treści dostępne w Onet Premium będą się pojawiać także w wersji do słuchania.

– Usługa Onet Premium to ukłon w stronę najbardziej wymagających użytkowników. To wyjątkowa oferta na polskim rynku stworzona dla odbiorców, którzy chcą mieć w jednym miejscu dostęp do płatnych treści bez reklam. Onet Premium będzie w przyszłości rozwijany i rozbudowywany o nowe funkcje tak, by jeszcze lepiej spełniać oczekiwania naszych użytkowników mówi Tomasz Gaweł, Dyrektor Zarządzający Treści Płatnych w Ringier Axel Springer Polska.

Ile kosztuje dostęp do Onet Premium?

Pakiet Onet Premium jest dostępny w aplikacji Onetu na telefonach i tabletach z systemem operacyjnym iOS. Dostęp do usługi uzyskuje każdy, kto wykupi pakiet Onet Premium w ramach sklepu AppStore. Pierwszy miesiąc usługi kosztuje 9,99 PLN, każdy kolejny – 24,99 PLN, a roczny pakiet – 249,99 PLN.