Wideo

Rusza piąta edycja „Bake Off – Ale ciacho!”

  • Telewizja
  • TVP
Autor: mbog

23 grudnia na antenę TVP 2 powraca program kulinarny „Bake Off – Ale ciacho!”. Kucharze będą mieli szansę stanąć do rywalizacji, w której wygraną jest tytuł Polskiego Mistrza Wypieków oraz 50 000 złotych.

Amatorzy cukiernictwa ponownie zmierzą się z tradycyjnymi wypiekami kuchni polskiej. W piątej edycji uczestnicy udadzą się również w kulinarną podróż dookoła świata. Będą musieli przygotować przysmaki inspirowane m.in. kuchnią gruzińską, angielską, francuską i amerykańską. Po raz pierwszy w historii polskiej edycji cukiernicy przygotują lewitujący tort.

Podobnie jak w poprzednich edycjach zmagania kulinarne uczestników ocenią Michał Bryś i Krzysztof Ilnicki. Ponownie zobaczymy także prowadzące – Marcelinę Zawadzką i Idę Nowakowską. Rywalizacja o tytuł Polskiego Mistrza Wypieków rozegra się na terenie pałacyku nad Zalewem Zegrzyńskim.

Kulinarny show Dwójki „Bake Off – Ale Ciacho!” realizowany jest na podstawie brytyjskiego formatu „The Great British Bake Off” stworzonego przez Love Productions i pokazywanego w ponad 20 krajach.

Premierowe odcinki będzie można śledzić w niedziele o godzinie 15:15 w TVP 2.