Rusza plebiscyt portalu Pudelek.pl z okazji 18. urodzin

  • WP
Autor: mab

Serwis Pudelek.pl obchodzi w tym roku 18. urodziny. Z tej okazji redakcja ogłosiła Plebiscyt „Pudelek Pink Party”.

Pierwszy artykuł na Pudelek.pl ukazał się 15 stycznia 2006 roku. Jak informuje właściciel, co miesiąc portal odwiedza niemal 7 milionów internautów. Przez 18 lat, pod tysiącami artykułów, czytelnicy zostawili miliony komentarzy.

Redakcja postanowiła uczcić rocznicę ogłaszając plebiscyt i nagrodzić gwiazdy i celebrytów, którzy wzbudzali najwięcej zainteresowania albo sympatii w minionym roku. Użytkownicy mogą oddawać swoje głosy na gwiazdy w kategorii „Ulubieńcy Pudelka”. Dodatkowo przyznane zostaną nagrody w kategoriach: „Gwiazda Roku”, „Wschodząca Gwiazda”, „Zaangażowanie Społeczne” oraz „Tiktoker/Tiktokerka Roku”.

18 lat Pudelka to wiek, który robi wrażenie. Pierwszy show-biznesowy serwis w Polsce zmieniał się na przestrzeni lat, ale zawsze najważniejsi dla nas byli czytelnicy – to, by bez lukru pokazywać im kulisy polskiego świata gwiazd. Pełnoletniość chcemy świętować razem z Wami, dlatego zachęcamy do głosowania w plebiscycie. I stay tuned, bo już niedługo dostaniecie od Pudelka wspaniałą niespodziankę – mówi Justyna Michalska, szefowa redakcji Pudelek.pl.

Głosowanie w kategorii „Ulubieniec Czytelników Pudelka” trwa do 17 maja i jest dostępne na stronie: https://pudelekpinkparty.wp.pl/kategorie. Gala rozdania nagród obędzie się 23 maja w warszawskim klubie Niebo.