MasterChef 8

Ruszają castingi do nowej edycji „MasterChefa”

mbog

Telewizja TVN rozpoczyna poszukiwania kolejnego najlepszego kucharza-amatora. Tym razem castingi do najpopularniejszego programu kulinarnego na świecie odbędą się wirtualnie.

W tym roku ze względów bezpieczeństwa castingi nie odbędą się, jak do tej pory, w największych miastach w Polsce. Wszyscy chętni do udziału w „MasterChefie” mogą wypełnić formularz zgłoszeniowy, który jest dostępny na oficjalnej stronie internetowej programu. O udział w show może starać się każdy, kto ukończył 18 lat i gotuje amatorsko.

Ponadto przez najbliższe trzy tygodnie, od poniedziałku do piątku na stronie internetowej show zamieszczane będą nagrania z rozmów castingowych. Osoba, której film w danym tygodniu otrzyma najwięcej głosów, wygra udział w programie. Głosowanie będzie odbywało się jedynie w weekendy. Tym samym wybranych zostanie trzech uczestników nadchodzącej edycji „MasterChefa”.

„MasterChef” jest programem, w którym amatorzy prezentują swoje zdolności kulinarne. Zwycięzca dziewiątej edycji wygra 100 tysięcy złotych, kontrakt na wydanie własnej książki kucharskiej, a także statuetkę. Dania, bez zmian, oceniać będzie jury w składzie: Magda Gessler, Ania Starmach i Michel Moran.

Ósmą edycję programu „MasterChef” wygrał Grzegorz Zawierucha. Tytuł najlepszego kucharza-amatora w Polsce uzyskali również m.in. Damian Kordas i Ola Nguyen.