Ruszają castingi do „Top Model 11”

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: rafs

Rozpoczynają się castingi do 11. edycji programu „Top Model”. Jego emisja planowana jest na jesieni 2022 roku w telewizji TVN.

Wszyscy chętni, mogą zaprezentować się jurorom i zyskać szansę na udział w reality show TVN. W castingu internetowym można zgłaszać się do 22 maja 2022 roku. Jest on prowadzony dla osób od 18 roku życia, kandydaci mający 16-17 lat muszą mieć zgodę prawnego opiekuna, by móc wziąć udział. Należy przesłać film, a także wypełnić formularz zgłoszeniowy. W nim należy wpisać imię, nazwisko, wymiary, wzrost, wagę, miasto, tym, czym się zajmuje uczestnik oraz telefon, adres e-mail i linki do mediów społecznościowych. Opcjonalnym jest dodanie swojego zdjęcia. Trzeba także opisać siebie, dlaczego chce się wziąć udział w programie i czy brało się udział w innych programach telewizyjnych.

Złoty i srebrny bilet

W tym sezonie na uczestników castingów czekają złoty bilet i srebrny bilet. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń każdy z jurorów wybierze jedno, które najbardziej przypadnie mu do gustu. Widzowie będą głosować na swoją faworytkę lub faworyta na oficjalnej stronie programu. To od widzów i ich głosów będzie zależało, który z wytypowanych przez jury uczestników otrzyma srebrny bilet czyli miejsce w etapie bootcampu. Jurorzy będą mieli także możliwość, wręczyć wybranej osobie złoty bilet i zapewnić jej miejsce w domu modelek i modeli.

Top Model 10 – kto wygrał?

Jesienią 2021 roku odbyła się 10. edycja programu Top Model. Decyzją widzów i jurorów zwyciężczynią show została Dominika Wysocka. Otrzymała 100 tysięcy złotych oraz kontrakt z agencją modelek. Ponadto Dominika Wysocka pojawiła się na okładce czasopisma Glamour. W finałowej trójce znalazły się również Nicole Akonchong i Julia Sobczyńska. Uczestników oceniali Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński, a także goście specjalni. Show prowadził Michał Piróg.