Rodzinny interes

Ruszają zdjęcia do nowego sezonu serialu „Rodzinny interes”

mbog

Telewizja Puls pokaże trzeci sezon serialu „Rodzinny interes”. Produkcja opowiada o pracownikach i klientach salonu fryzjerskiego oraz warsztatu samochodowego.

Bohaterami serialu TV Puls „Rodzinny interes” są dwie rodziny, które nie tylko się przyjaźnią ale również prowadzą wspólny biznes. Rysiek i Wojtek są właścicielami warsztatu samochodowego „Majewski i Wrzosek”, a ich żony – Ela i Jola prowadzą salon fryzjerski „Bella Ella”. Ponadto w warsztacie pracuje duet mechaników: Bronek i Dawidek, księgowość prowadzi Viola. Stałym klientem warsztatu jest Dariusz Witter – brat Ryśka. Każdy odcinek przedstawia losy głównych bohaterów oraz inną historię klientów salonu i warsztatu.

W trzecim sezonie, do którego zdjęcia startują w lipcu, nie zabraknie nowych bohaterów. Jednym z nich będzie nowy pracownik salonu „Bella Ella”, kryjący tajemniczą przeszłość. Ela i Jola zmierzą się z małżeńskimi zawirowaniami, a Viola – z burzliwą przeszłością. Również Dawidek i Bronek będą przeżywali miłosne perypetie.

W głównych bohaterów wcielają się Katarzyna Taracińska-Badura, Marta Zgutczyńska, Ireneusz Dydliński i Marek Krupski. Ponadto w serialu występują: Roman Szczeblewski, Patryk Janas, Magdalena Modra-Krupska, Dariusz Kordek, Teresa Gałczyńska oraz Marta Klubowicz. Producentem wykonawczym serialu jest Outset Films.

Jeszcze przed startem nowego sezonu, Telewizja Puls i aktorzy serialu przygotowali dla widzów szereg aktywności w mediach społecznościowych serialu. W każdy wtorek o godzinie 16:00 pojawiają się rozmowy z aktorami. Z kolei od 21 maja można oglądać odcinki internetowego miniserialu „Rodzinny interes poza kamerą”, który aktorzy nagrywają telefonami komórkowymi.