Ruszył casting do nowego programu Doroty Szelągowskiej

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

Grupa TVN Discovery Polska poszukuje uczestników do programu remontowego Doroty Szelągowskiej. W nowym show ekipa remontowa pomoże odnowić cały dom lub mieszkanie.

Tym razem Dorota Szelągowska wraz ze swoją ekipą wyremontuje całe lokum w formie niespodzianki. Bohaterowie nowego programu będą zgłoszeni przez swoich bliskich w tajemnicy. O wymarzonym remoncie dowiedzą się dopiero na początku odcinka.

Nadawca poszukuje osób z całej Polski, które zasługują na nowy start. Poszukiwani są uczestnicy, którzy na co dzień robią nadzwyczajne rzeczy i pomagają innym lub są w trudnej sytuacji życiowej i nie mają czasu albo środków na remont. Do programu można zgłosić każdego – członka rodziny, przyjaciela, współpracownika lub sąsiada. To będzie szansa na opowiedzenie jego niezwykłej historii i zmianę jego życia.

Aby zgłosić się do programu, należy nagrać krótki filmik, odpowiedzieć na kilka pytań i dołączyć zdjęcia mieszkania, które ma zostać wyremontowane. Formularz, szczegółowe informacje oraz regulamin można znaleźć na stronie internetowej telewizji TVN.