1 sierpnia ruszył kanał telezakupowy Super TV

  • Telewizja
Autor: mbog

W sobotę, 1 sierpnia ruszyła nowa telewizja emitująca telezakupy – Super TV. Widzowie telewizji naziemnej uzyskali dostęp do stacji kilka minut po północy.

Super TV jest całodobową stacją prezentującą produkty, które można zamówić telefonicznie lub przez internet, a także kupić w sklepach stacjonarnych. Aktualnie telewizja prezentuje wyłącznie kilka zapętlonych spotów marki Mango (Studio Moderna). Kanał dostępny jest w sieciach kablowych i w wybranych multipleksach lokalnych naziemnej telewizji cyfrowej. Właścicielem stacji jest Michał Winnicki.

Jak mówi w rozmowie z nami Michał Winnicki, głównym dostawcą treści dla Super TV jest Studio Moderna, a sam kanał „jest projektem stworzonym pod klienta” (w tym przypadku właściciela marki Mango).

Startujemy z pierwszym klientem, ale w przyszłości rozszerzymy współpracę o kolejnych. Jesteśmy otwarci na każdego. Prowadzimy rozmowy także w sprawie programów typu CallTV (teleturnieje) – komentuje Michał Winnicki dla omediach.info.

Michał Winnicki Entertainment w chwili obecnej prowadzi negocjacje z sieciami kablowymi:

Lista rozbudowuje się każdego dnia, gdyż rozmowy z operatorami wciąż trwają – dodaje Winnicki.

Logo Super TV
fot. Astanet

O starcie Super TV jako pierwszy napisał portal Satkurier.pl.

Koniec Mango 24

31 lipca, po 18 latach istnienia, nadawanie zakończyła telewizja Mango 24. Stacja prezentowała oferty telezakupowe marki Mango. Telewizja była dostępna na platformach satelitarnych, w sieciach kablowych i w naziemnej telewizji cyfrowej.