Ruszył odświeżony portal TVP Sport

  • Internet
  • TVP
Autor: rafs

W poniedziałek, 18 lutego br. zadebiutowała nowa strona kanału sportowego TVP Sport.

W nowej wersji portalu sport.tvp.pl informacje o transmisjach na żywo zostały przesunięte na samą górę strony. Ukazane są w formie paska, który można przesunąć i sprawdzić, jaka pozycja w ramówce będzie na żywo.

Oprócz odświeżonego wyglądu, dodano po lewej stronie panel z aktywnością w social mediach dziennikarzy TVP Sport oraz sportowców, a także panel z wideo. Po prawej stronie można znaleźć najnowsze informacje posegregowane chronologicznie oraz wyniki spotkań piłkarskich. Przesuwając stronę główną w dół, można zobaczyć więcej informacji np. o lekkoatletyce czy o skokach narciarskich. W jej dolnej części dodano sekcję z 3 zdjęciami dnia oraz z tym, co redakcja portalu poleca naszej uwadze.

Poprzednia wersja strony obowiązywała przez 3,5 roku. Została wprowadzona 17 września 2015 roku, wtedy też udostępniono stronę w wersji mobilnej.

Poprzednia wersja sport.tvp.pl

 

7 lutego dyrektor TVP Sport Marek Szkolnikowski ogłosił, że po latach walki strona będzie dostępna pod adresem tvpsport.pl, a nie pod sport.tvp.pl. Na ten moment tvpsport.pl przekierowuje do sport.tvp.pl.