Ruszył program „Onet Wakacje”. Kiedy można oglądać?

  • Internet
  • Onet
Autor: rafs

Portal Onet ruszył z programem poświęconym wypoczynkowi podczas wakacji. Towarzyszy on cyklowi prowadzonemu w ramach portalu.

„Onet Wakacje” jest poświęcony wakacyjnym tematom oraz kierunkom letnich wyjazdów. Prowadząca Karolina Walczowska przybliża widzom najciekawsze wakacyjne lokalizacje, doradza, jak się przygotować na wakacyjne wypady do kurortów, pod namiot, na samotne, a także zorganizowane wycieczki.

W programie pojawia się krótki poradnik o podróżach ze zwierzętami – w „Onet Wakacje” eksperci z podcastu „Tu piesek” doradzają, jak zabezpieczyć zwierzęta przed upałem czy podróżować z nimi różnymi środkami transportu.

W „Onet Wakacje” pojawiają się również rekomendacje dotyczące gastronomii oraz noclegu, a reporterzy-prowadzący sprawdzają usługi i ceny w popularnych letnich kierunkach wyjazdowych, m.in.: Świnoujściu, Międzyzdrojach, Pobierowie czy Zakopanem.

Kiedy oglądać „Onet Wakacje”?

Program „Onet Wakacje” można oglądać na Onet.pl w każdy piątek o godzinie 12:00. Program jest częścią cyklu redakcyjnego „Onet Wakacje”, który ruszył w Onecie z początkiem lipca. Czytelnicy otrzymują porady dotyczące wakacyjnych wyjazdów oraz funduszy, jakie trzeba będzie na nie przeznaczyć.