Eska - Kto jest Twoim Mikołajem?

Ruszyła kolejna edycja zabawy „Kto jest Twoim Mikołajem?” w Radiu ESKA

mbog

22 listopada wystartowała kolejna edycja konkursu „Kto jest Twoim Mikołajem?”. Radio ESKA obdarowuje bliskich słuchaczy wymarzonymi przez nich prezentami.

Aby wziąć udział w zabawie, trzeba wypełnić formularz na stronie internetowej konkursu „Kto jest Twoim Mikołajem?”. Należy napisać co, komu i dlaczego chciałoby się podarować w prezencie. Ponadto trzeba określić wartość przedmiotu i podać dane kontaktowe. W sumie organizator planuje wręczyć bliskim słuchaczy 80 nagród, każda o maksymalnej wartości 3,5 tysiąca złotych.

W finale zabawy Radio ESKA zadzwoni do osoby, którą chciałby obdarować uczestnik. Musi ona odpowiedzieć na jedno pytanie – kto jest Twoim Mikołajem?. W przypadku poprawnej odpowiedzi przyjaciel uczestnika zdobywa prezent marzeń. Ponadto zgłaszający – niezależnie od rozstrzygnięcia – wygrywa w zabawie zestaw Junior Box z Motorola moto e40 i słuchawkami vervebuds 100 lub z z VIVO Y21S i Xiaomi Mi smart 5 band. Partnerem zabawy jest sieć komórkowa Play.

Wejścia konkursowe pojawiają się od poniedziałku do piątku cztery razy dziennie. Finał akcji 24 grudnia po godzinie 14:00.

Logo Radia Eska

Radio ESKA

Rozgłośnia nadająca w kilkunastu miastach, m.in. w: Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu. Realizuje format muzyczny CHR (Contemporary Hit Radio), prezentuje najnowsze i najpopularniejsze piosenki – "Hity na czasie". Radio ESKA jako sieć radiowa istnieje od końca lat 90.