Ruszyła telewizja muzyczna Gold TV. Co w ramówce?

  • Telewizja
Autor: mbog

W środę, 15 lipca wystartowała stacja muzyczna Gold TV. Kanał zastąpił telewizję To!TV, która emitowała początkowo przeboje z nurtów dance, disco, pop i disco-polo.

Gold TV prezentuje przede wszystkim przeboje z lat 70., 80. i 90. ubiegłego wiek. Na antenie stacji emitowane są głównie teledyski gwiazd muzyki pop, rock, a także dance.

Na ramówkę Gold TV składają się pasma tematyczne, w ramach których emitowane są teledyski. O poranku można obejrzeć „Gold karaoke” oraz „Top 00’s” – hity pierwszej dekady XXI wieku. O godzinie 8:00 stacja będzie pokazywać mieszankę teledysków w ramach „Gold Music”. Popołudniu widzowie zobaczą pasma „Top 80’s & 90’s”, „Top 60’s & 70’s” oraz „Szafa gra”. Po godzinie 21:00, podobnie jak wcześniej w To!TV, Gold TV pokaże pasmo ezoteryczne „EzoTV”.

Gold karaoke
O poranku stacja pokazuje teledyski z napisami – fot. Gold TV

Telewizja Gold TV jest dostępna na platformach satelitarnych, w sieciach kablowych oraz w wybranych lokalnych multipleksach naziemnych. Nadawcą stacji jest spółka Telestar S.A, a partnerem technicznym kanału jest grupa MWE Networks.