Ruszyły zdjęcia do drugiego sezonu serialu „Kuchnia”. Nowy reżyser i postacie

  • Telewizja
  • Polsat
Autor: mbog

Widzowie Telewizji Polsat zobaczą dalsze przygody pracowników restauracji „Cloude Monet”. Rozpoczęły się zdjęcia do drugiego sezonu serialu „Kuchnia”.

Fabuła kolejnego sezonu skupi się na życiu prywatnym i miłosnym głównych bohaterów. Widzowie dowiedzą się, jak będzie wyglądała relacja Maksa (Patryk Cebulski) z Wiktorią Gonczar (Maria Dębska) oraz Olą Bubką (Julia Trojanowska). Pojawi się też odpowiedź na pytanie, czy utytułowany, ale i wybuchowy szef Wiktor Bojarski (Tomasz Karolak) nawiąże bliższą relację ze swoją największą konkurentką Heleną (Marta Żmuda-Trzebiatowska).

Kuchnia
fot. Aleksandra Mecwaldowska / Polsat

W drugim sezonie widzowie poznają też nowe postaci, m.in. Stefana (w tej roli Jarosław Boberek). To ojciec Natalii (Paulina Lasota), bardzo zazdrosny o córkę. Na domiar złego jest producentem wędlin przez co Natka, jako weganka nie chce go znać. Natomiast Valdy (Michał Mikołajczak) to dawny uczeń i współpracownik szefa z paryskiej restauracji. Niegdyś wydał Wiktora przed właścicielem restauracji, w której wspólnie pracowali, co doprowadziło do zwolnienia Bojarskiego. Obecnie przybywa w blasku chwały do restauracji „Claude Monet” przeprowadzić warsztaty kulinarne z okazji wydania swojej nowej książki.

Za reżyserię drugiego sezonu odpowiada Piotr Wereśniak, znany m.in. z produkcji „W rytmie serca”, „Wkręceni”, „Kryminalni” i „Och, Karol 2”. Zdjęcia potrwają do stycznia 2022 roku. Producentem jest Polot Media.