Królestwo kobiet

Ruszyły zdjęcia do nowego serialu TVN – „Królestwo Kobiet”

mbog

Telewizja TVN rozpoczęła zdjęcia do nowego serialu komediowego „Królestwo Kobiet”. Cztery zupełnie różne kobiety przez jednego mężczyznę wpadają w sam środek kryminalnej intrygi.

Byłą i obecną żonę, kochankę i tajemniczą kobietę połączył „mężczyzna ich życia”, a właściwie jego śmierć. W spadku zamiast majątku otrzymują firmę i długi u miejscowego gangstera. Cztery zwyczajne kobiety szukające miłości, próbujące okiełznać swoje życie, nieświadomie wplątują się w samo centrum przestępczych porachunków.

W serialu chcieliśmy dać widzom przede wszystkim wspaniałą rozrywkę, ostry humor i wiele okazji do śmiechu. Główną osią serialu jest kobieca siła i solidarność, która rodzi się między bohaterkami w ekstremalnych okolicznościach. Wszystko zaś mogło się udać tylko dzięki cudownym aktorkom, które nie tylko tchnęły życie w te postaci, ale przy okazji świetnie bawiły się razem na planie – powiedział Tomasz Blachnicki, producent serialu.

To historia kobiet z krwi i kości, z prawdziwymi emocjami, marzeniami, problemami i namiętnościami. Zwyczajnych, poświęconych dzieciom, rodzinom, ale też zagubionych, samotnych, popełniających błędy. Każda z nich jest jednak silną, barwną osobowością. I mam nadzieję, że kobiety odnajdą w nich siebie i będą im kibicować – informuje Katarzyna Śliwińska-Kłosowicz, szefowa zespołu kreacji.

„Królestwo Kobiet” jest autorskim projektem stacji TVN. W serialu pojawią się m.in.: Krystyna Janda, Gabriela Muskała, Karolina Gruszka, Aleksandra Adamska, Justyna Schneider, Rafał Maćkowiak, Artur Żmijewski i Jan Peszek. Reżyserem jest Maciej Bochniak, a autorem zdjęć Paweł Flis. Zespół scenarzystów pod nadzorem Katarzyny Śliwińskiej-Kłosowicz tworzą: Hanna Węsierska, Dana Łukasińska, Karolina Szymczyk-Majchrzak i Wojciech Saramonowicz.