Ryszard Riedel bohaterem koncertu „Pejzaż bez Ciebie”. Kiedy emisja?

  • TVP
Autor: rafs

Znamy bohatera kolejnego koncertu „Pejzaż bez Ciebie”, cyklu Telewizji Polskiej. Będzie nim Ryszard Riedel.

TVP przypomni postać legendarnego frontmana zespołu Dżem. Riedel to nie tylko wokalista, ale też autor ponadczasowych tekstów, które niemal zawsze zawierały elementy autobiograficzne. Artysta był samoukiem, pisał teksty w miejscach i momentach, w których spływało na niego natchnienie: w pociągach, autobusach, na parkowych ławkach.

Podczas koncertu widzowie usłyszą największe hity grupy Dżem, m.in.: „Whisky”, „Czerwony jak cegła”, „List do M.” czy „Sen o Victorii”. Na zakończenie wszyscy wykonawcy zaśpiewają wspólnie „Do kołyski (Żyj z całych sił)”.

Kto wystąpi podczas koncertu „Pejzaż bez Ciebie”?

Na scenie wystąpią: Łukasz Drapała, Sławek Uniatowski, Katarzyna Dąbrowska, Maciej Balcar, Mateusz Ziółko, Ania Rusowicz, Felicjan Andrzejczak, Marek Piekarczyk i Sandra Mika.

fot. Telewizja Polska

Kiedy emisja koncertu „Pejzaż bez Ciebie” o Ryszardzie Riedlu?

Koncert „Pejzaż bez Ciebie – Ryszard Riedel” zostanie wyemitowany w środę, 1 listopada o godz. 17:35 w TVP1. Kanał jest dostępny za darmo w ramach usługi TVP VOD. Aby oglądać, należy się zalogować. Widowisko z archiwalnymi materiałami dotyczącymi Ryszarda Riedla poprowadzi Marek Sierocki.