RMF FM ujawni przedpremierowo wszystkie utwory Sanah z albumu „Uczta”

  • Radio
  • Grupa RMF
Autor: mtom

Stacja radiowa RMF FM zaprezentuje swoim słuchaczom przedpremierowo wszystkie utworu z nowego albumu Sanah. Nowy krążek Zuzanny Jurczak pojawi się w sklepach i serwisach streamingowych w piątek, 15 kwietnia.

Dotychczas na antenie radia swoją prapremierę miały dwie nowe piosenki – „Mamo tyś płakała” z Igorem Herbutem (7 marca) i „Szary świat” z Kwiatem Jabłoni (17 marca). Nadawca poinformował, że kolejny utwór Zuzanny Jurczak (Sanah) będzie można usłyszeć na antenie RMF FM w poniedziałek, 21 marca. Wszystkie nowe kompozycje prezentowane są w programie „Poplista”, po godzinie 20:00.

Nowy album i trasa koncertowa

Album „Uczta”, który swoją premierę będzie miał 15 kwietnia, będzie składał się z 11 utworów. Sanah zaprosiła do współpracy jedenastu artystów – wśród nich: Igor Herbut, Kwiat Jabłoni, Vito Bambino, Miętha, Daria Zawiałow, Artur Rojek, Dawid Podsiadlo, Natalia Grosiak z Mikromusic, Grzegorz Turnau, Ania Dąbrowska i Polish Soloist.

Z kolei 18 kwietnia rozpocznie się trasa artystki „Uczta tour 22”. Sanah odwiedzi 11 miast: Warszawa, Gdańsk, Poznań, Rzeszów, Gliwice, Lublin, Toruń, Łódź, Kraków, Wrocław i Szczecin. Na każdym z 12 koncertów pojawi się gość specjalny. Patronatami medialnymi trasy są RMF FM i RMF MAXXX.