„Sędzia Anna Maria Wesołowska” od 2 września w TTV

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

Po 8 latach przerwy na ekrany telewizorów powraca „Sędzia Anna Maria Wesołowska”. Nowe odcinki programu będzie można oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 18:00 w TTV.

Program, z którego praktyczną wiedzę o prawie czerpią miliony Polaków doczekał się swojej kontynuacji. Akcja formatu niezmiennie odbywa się na sali sądowej, a na wokandzie znów znajdą się sprawy, którym uważnie przyjrzy się sędzia Anna.

Formuła programu pozostaje bez zmian, bo sprawdzone pomysły, jak i samo prawo, źle znoszą rewolucje. Wracamy do programu także z powodów praktycznych. Tak jak rzadko który młody człowiek wcześnie myśli o odkładaniu na emeryturę, tak i rzadko kto dopuszcza myśl, że któregoś dnia spotka się z wymiarem sprawiedliwości. A tymczasem Polacy są w europejskiej czołówce najchętniej procesujących się. Dlatego jestem przekonana, że widzowie docenią powrót sędzi Anny Marii Wesołowskiej i nowe tematy na wokandzie – poinformowała Lidia Kazen, dyrektor programowa TTV.

W każdym odcinku widzowie będą mogli zapoznać się ze szczegółami rozpatrywanej sprawy, przyjrzeć się przesłuchaniom kluczowych świadków oraz wysłuchać wyroku i jego uzasadnienia. Nie zabraknie również znanych i lubianych z poprzednich sezonów, prokuratorów oraz obrońców.

Obrońca
„Sędzia Anna Maria Wesołowska” – fot. Cezary Piwowarski / TVN

W dzisiejszych czasach szczególnie potrzebny jest dialog, uświadamianie, działanie i zapobieganie. W serialu przekazujemy pewne uniwersalne wartości. Pobudzamy widzów do refleksji, do zastanowienia się, co w życiu jest istotne. Sala sądowa to prawdziwa lekcja życia, na której jak na dłoni widać, jakie błędy ktoś popełnił – powiedziała Anna Wesołowska.

Premiera najnowszej serii programu „Sędzia Anna Maria Wesołowska” na antenie TTV już 2 września. Serial emitowany będzie od poniedziałku do czwartku o godzinie 18:00.