Sergiusz Ryczel z TVN do TVP

  • Telewizja
  • TVP
Autor: mbog

Sergiusz Ryczel dołączył do redakcji stacji Poland In, kanału należącego do Telewizji Polskiej. Dziennikarz sportowy wcześniej pracował w Canal+ i TVN.

Sergiusz Ryczel od 2002 roku pracował w telewizji TVN. Pojawiał się na antenach TVN, TVN24, a później również w nSport. Po częściowym przejęciu Grupy TVN przez Canal+, dziennikarz był również gospodarzem studiów przedmeczowych oraz prowadził programy na antenach tego nadawcy. Zajmował się przede wszystkim tematami związanymi z piłką nożną i żużlem. Ryczel w połowie 2020 roku rozstał się z Canal+.

Sergiusz Ryczel
Ryczel prowadził „Sport” po „Faktach TVN” – fot. TVN

W Poland In Ryczel prowadzi programy sportowe, m.in. „Inside the Game”. Jego gościem w jednym z odcinków był obecny dziennikarz Canal+ – Jan Kałucki.

Poland In jest internetowym kanałem Telewizji Polskiej. Stacja emituje serwisy informacyjne i programy promujące Polskę w języku angielskim, a także produkcje nadawcy z angielskimi napisami. Kanał niebawem ma zostać zastąpiony przez TVP World. Telewizja Polska planuje udostępnić stację w sieciach kablowych i na platformach satelitarnych.