Serial „Columbo” hitem Antena HD. Rośnie oglądalność stacji

  • Telewizja
Autor: mab

Nadawca Antena HD informuje o wynikach oglądalności. Stacja jest dostępna w naziemnej telewizji cyfrowej.

Jak informuje nadawca, stacja w listopadzie 2023 roku osiągnęła udziały na poziomie 0,52% w grupie komercyjnej (16-59). Jest to wzrost o prawie 0,2 punktu procentowego w porównaniu rok do roku.

W ramówce Antena HD są programy, takie jak ponadczasowe seriale „Columbo” (1,58% SHR) i „Gliniarz i Prokurator”. Sympatię zdobył serial przygodowy „Łowcy Skarbów” (1,12% SHR) oraz nowe odcinki programu rozrywkowego „Kabaretowy Szał” (0,73% SHR). Emitowane od poniedziałku do czwartku wieczorne produkcje filmowe przed 22:00 takie jak „Łuczniczka” (0,74% SHR) czy „Potop” (1,24% SHR), również zdobyły uznanie widzów stacji.

Osiągnięcie rekordowej oglądalności przez Antenę HD, z wzrostem aż o 42%, jest bezpośrednim efektem naszej innowacyjnej strategii programowej „Wspomnienia – wrażenia – westchnienia”, która skupia się na dostarczaniu treści rezonujących emocjonalnie z naszą widownią. Ta strategia, łącząca głębokie zrozumienie potrzeb widzów z solidnym podejściem biznesowym, nie tylko zwiększa nasz udział w rynku, ale także wyraźnie pokazuje, że odpowiedzialne i skuteczne programowanie może być jednocześnie opłacalne i bliskie sercu odbiorców – komentuje Karol Warda, Wiceprezes zarządu MWE Networks, Dyrektor kanałów telewizyjnych i produkcji Grupy MWE Network

Antena HD nadaje w naziemnej telewizji cyfrowej. Stacja znalazła się w ofercie ogólnopolskiego multipleksu – MUX 1. Na tej samej częstotliwości nadawane są również inne kanały: TTV, Polo TV, TV Trwam, Stopklatka, Fokus TV i Eska TV, a wkrótce także W24 (Wydarzenia 24).

Dane: Nielsen Media opracowane przez MWE Networks.