Serial „Katastrofa” od 8 września na kanale 13 Ulica

  • Telewizja
Autor: mbog

W niedzielę, 8 czerwca stacja 13 Ulica pokaże pierwszy odcinek serialu „Katastrofa”. Produkcja opowiada o locie pasażerskim 716, który ginie w tajemniczych okolicznościach nad Oceanem Atlantyckim.

Po zagadkowej katastrofie lotniczej niedawno owdowiała, badaczka lotnictwa Kendra Malley (Archie Panjabi) zostaje wezwana, aby wraz z byłym szefem i mentorem Howardem Lawsonem (Christopher Plummer) na oczach całego świata rozwikłać sprawę zaginionego samolotu i jak najszybciej zlokalizować możliwych ocalałych z katastrofy pasażerów. Kendra i jej zespół ścigają się z czasem, by ustalić zdarzenia, które mogły doprowadzić do katastrofy. Badany jest każdy scenariusz: od samobójstwa pilota i terroryzm, po morderstwo na tle politycznym i awarię systemu pokładowego.

W obsadzie serialu pojawią się również m.in.: Kris Holden-Ried, Claire Forlani, Rebecca Liddiard, Shazad Latif , Tamara Duarte oraz Peter Mensah. Producentami wykonawczymi serialu byli Christina Jennings, Scott Garvie, Malcolm MacRury, T.J. Scott i Archie Panjabi. Natomiast producentem z ramienia Shaftesbury była Julie Lacey.

Serial „Katastrofa” będzie można oglądać w niedziele o godzinie 21:00 na kanale 13 Ulica, od 8 września.