Serial komediowy „Kowalscy kontra Kowalscy” wiosną na antenie Polsatu

  • Telewizja
  • Polsat
Autor: mbog

W marcu telewizja Polsat rozpocznie emisję nowego serialu komediowego „Kowalscy kontra Kowalscy”. Jest to opowieść o dwóch rodzinach, które teoretycznie łączy tylko to samo popularne w Polsce nazwisko, a różni właściwie wszystko.

Rodziny dzieli wykształcenie, status społeczny i finansowy, a także styl życia. Łączy je jednak pewne wydarzenie z przeszłości. 17 lat temu w szpitalu dochodzi do pomyłki, w skutek której u bogaczy wychowuje się syn ubogich Kowalskich i na odwrót – do biednych trafia dziecko bogatych. Gdy prawda wyjdzie na jaw, ponownie dojdzie do zamiany, co będzie owocowało w mnóstwo zabawnych sytuacji dla obu rodzin.

W rolę majętnego Piotra Kowalskiego wciela się Piotr Adamczyk. Jego serialową żoną Anną jest Marieta Żukowska. Biednego Henryka Kowalskiego gra Wojtek Mecwaldowski, a partneruje mu Katarzyna Kwiatkowska jako Jadzia. Paweł Wawrzecki wciela się w rolę seniora rodu Kowalskich – Zenona. Partneruje im młode pokolenie aktorów. W serialu widzowie zobaczą Jakuba Zdrójkowskiego – aktora znanego z serialu „Rodzina Zastępcza Plus”. Jakub gra rezolutnego Nikodema, wychowującego się w rodzinie biednych. Natomiast Patryk Cebulski, wciela się w rolę rozpieszczonego syna bogaczy, Janka – studenta krakowskiej Akademii Sztuk Teatralnych. W sercach obu nastolatków zamiesza – Ela, grana przez Wiktorię Gąsiewską. Martyna Solska z kolei gra Dianę – córkę milionera, na zabój zakochaną w Nikodemie.

„Kowalscy kontra Kowalscy” to genialna gra aktorska, świetnie napisane dialogi oraz trafne spostrzeżenia demaskujące ludzkie niedoskonałości – wszystko to sprawia, że czas spędzony w towarzystwie Kowalskich stanie się fantastyczną rozrywką dla całej rodziny. Ten serial to mnóstwo śmiechu i tyle samo wzruszeń. Niewątpliwym atutem produkcji jest jego obsada. Każda kreacja aktorska została mistrzowsko przemyślana i zagrana – można przeczytać w komunikacie prasowym.

Pierwszy sezon liczy 20 odcinków. Producentem serialu jest Tako Media.

„Kowalscy kontra Kowalscy” od marca w telewizji Polsat.