Serial Koroner od 16 kwietnia na kanale 13 Ulica

  • Telewizja
Autor: mbog

We wtorek 16 kwietnia o godzinie 21:00 kanał 13 Ulica wyemituje pierwszy odcinek „Koronera”. Serial opowiada o lekarce medycyny sądowej, Jenny Cooper, która bada sprawy podejrzanych zabójstw na terenie Toronto.

Jenny w pracy daje się poznać jako odważna i zdeterminowana poszukiwaczka prawdy. Dzięki swojej błyskotliwości, intuicji i zaangażowaniu wraz z detektywem Donovanem McAvoyem oraz patologiem doktorem Dwayne’em Allenem tworzą zespół, który rozwiązuje najbardziej zagadkowe przypadki śmierci. Bohaterka nie ma łatwo w życiu prywatnym: zmaga się z zaburzeniami lękowymi wywołanymi śmiercią męża i jednocześnie samotnie wychowuje nastoletniego syna. Pomimo prywatnej tragedii i problemów tytułowa bohaterka zawsze zrobi wszystko, by dotrzeć do prawdy.

W pierwszych odcinkach Jenny musi zbadać przyczynę śmierci nastolatka przebywającego w zakładzie poprawczym, odwiedzić luksusowy apartament, w którym umarł potentat rynku narkotykowego oraz wziąć udział w śledztwie dotyczącym znalezionego w lesie rozczłonkowanego ciała. W międzyczasie wydarzenia z przeszłości nie dają jej o sobie zapomnieć i wypływają w najmniej oczekiwanych momentach.

Serial „Koroner” powstał na podstawie bestsellerowej serii książek M.R. Halla o tym samym tytule. Bohaterką produkcji jest Jenny Cooper (Serinda Swan) – lekarka medycyny sądowej badająca sprawy podejrzanych zabójstw na terenie Toronto.

Serial „Koroner” będzie można oglądać od 16 kwietnia, we wtorki o godzinie 21:00 na kanale 13 Ulica.