Nowy serial „Syn marnotrawny” we wrześniu w FOX

  • Telewizja
Autor: mbog

Jesienią telewizja FOX pokaże serial kryminalny „Syn marnotrawny”. Pierwszy odcinek produkcji będzie można zobaczyć 8 września.

Kryminolog Malcolm Bright (Tom Payne) jest nieprześcigniony w tropieniu zabójców. Doskonale wie, jak myślą przestępcy i potrafi przewidzieć ich kolejny ruch. Umiejętność tę prawdopodobnie odziedziczył po ojcu, Martinie – seryjnym mordercy, znanemu jako „Chirurg” (Michael Sheen). Dzięki temu potrafi wraz z nowojorską policją zapobiec zabójstwom.

Jednocześnie Malcolm walczy z nękającymi go koszmarami z przeszłości oraz tajemnicami rodzinnymi. Zmaga się z problemami psychicznymi i manipulującą matką. Ponadto relacja z ojcem, który jest zamknięty w zakładzie psychiatrycznym, jest skomplikowana. Martin jest przekonany, że syn jest do niego podobny i zabijanie ma we krwi. Malcom z kolei wmawia sobie, że to nieprawda. Jednak w głębi duszy boi się, że skończy jak ojciec.

W serialu występują również Lou Diamond Phillips, Halston Sage, Aurora Perrineau, Frank Harts, Keiko Agena oraz Bellamy Young. Współtwórcami serialu są Chris Fedak oraz Sam Sklaver, a producentami wykonawczymi – Greg Berlanti i Sarah Schechter.

Amerykański serial „Syn marnotrawny” („Prodigal son”) od 8 września, we wtorki o godzinie 22:00 w telewizji FOX.

Logo FOX

FOX

Kanał rozrywkowy poświęcony serialom pochodzącym między innymi z amerykańskich wytwórni. Oferta kanału FOX jest kierowana do każdego widza i miłośnika każdego gatunku. Stacja pokazuje seriale obyczajowe, kryminalne, akcji, grozy oraz produkcje science fiction.