Serial „M jak miłość” chętniej oglądany niż mecz Polaków w Lidze Narodów

  • Telewizja
Autor: mab

TVP1 bez zmian liderem oglądalności w grupie 4+ – wynika z raportu Nielsen Media za tydzień 30 maja-5 czerwca. Seriale TVP utrzymały większą widownię niż mecz reprezentacji Polski, który został rozegrany we Wrocławiu.

Poniedziałkowy odcinek „M jak miłość” obejrzało 3,4 miliona osób. Serial uzyskał udziały na poziomie 28,6%. Drugie miejsce należy do „Na dobre i na złe” z oglądalnością 2,1 miliona. Podium zamyka mecz Polska – Walia w ramach Ligi Narodów. Tylko na antenie TVP1 (spotkanie można było oglądać również w TVP Sport) transmisja przyciągnęła ponad 2 miliony widzów.

Oglądalność kanały TV - 30.05-05.06

W minionym tygodniu spadła oglądalność TVP1 – z 481 do 431 tysięcy widzów. Drugie miejsce należy do TVP2. Podium zamyka telewizja TVN, która w minionym tygodniu wyprzedziła Polsat. Na 9. pozycji uplasował się Eurosport 1 – kanał tematyczny, który transmitował turniej French Open.

Oglądalność programy TV - 30.05-05.06

Dane pochodzą od Nielsen Media. Wyniki oglądalności dotyczą ogólnej grupy widzów (4+). Raport uwzględnia oglądalność Live+2 (na żywo i z nagrania). Udział w oglądalności (BSHR%) pochodzi tylko od nadawców telewizyjnych.