Serial „Prawdziwe motywy” od 4 kwietnia w TV Puls

rafs

Trwają zdjęcia na planie nowego paradokumentalnego serialu kryminalnego „Prawdziwe Motywy”. To pierwszy wspólny projekt Telewizji Puls i Constantin Entertainment Polska. Premiery codziennie od poniedziałku do piątku, od 4 kwietnia, o godz. 16.00.

Kryminalny serial paradokumentalny „Prawdziwe Motywy” opowiada o skomplikowanych relacjach międzyludzkich. Między innymi o rodzinnych, przyjacielskich i partnerskich, w których targani emocjami bohaterowie dopuszczają się różnych przestępstw. W każdym odcinku serii policjanci zmierzą się z jedną sprawą kryminalną, w której motywem sprawcy były uczucia. Tymi są miłość, nienawiść, zazdrość, czy pożądanie. Która z bliskich ofierze osób będzie winna? Tego widzowie dowiedzą się w finale każdego odcinka.

Sukcesywnie poszerzamy portfolio produkcji własnych Telewizji Puls, szykując na kwiecień premierę serialu „Prawdziwe Motywy”. Cieszymy się na współpracę z firmą Constantin Entertainment Polska, doświadczonym i uznanym na rynku producentem, który odpowiada za realizację tego serialu.- powiedział Dariusz Dąbski, Prezes Telewizji Puls.

Śledztwa prowadzą cztery pary policyjne z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej w Tulejowie. Pod okiem bezkompromisowego komendanta, dążą do rozwiązania najbardziej skomplikowanej zagadki.

W imieniu ConstanTEAM’u dziękujemy Telewizji Puls za zaufanie jakim nas obdarzono. Cieszymy się, że wybrano nasz projekt, w który wierzymy i zrobimy wszystko, by nie zawieść pokładanych w nas oczekiwań – powiedział Michał Brożonowicz, szef Constantin Entertainment Polska.

Kto wystąpi w rolach głównych w „Prawdziwych motywach”?

W rolach policjantów występują: Łukasz Pawlak, Ziemowit Wasielewski, Katarzyna Ornatkiewicz, Greta Burzyńska, Patrycja Potyralska, Jacek Mędrala, Michał Wołczyk, Sandra Stencel i Konrad Makowski. Pierwszy sezon serialu liczy 40 odcinków, każdy o długości 44 minuty.