Resident Alien

Serial „Resident Alien” od kwietnia na FOX Comedy

mbog

W sobotę, 17 kwietnia FOX Comedy rozpocznie emisję serialu „Resident Alien”. Historia kosmity szukającego schronienia na Ziemi powstała na podstawie komiksu o tym samym tytule stworzonego przez Petera Hogana i Steve’a Parkhouse’a.

Kosmiczny rozbitek imieniem Harry przyjmuje tożsamość lekarza z małego miasteczka w stanie Kolorado. Przybysz ma misję zniszczenia życia na Ziemi, ale bez statku nie może wrócić na swoją planetę. Niecne zamiary Harry’ego stają pod znakiem zapytania, kiedy orientuje się, że jeden z mieszkańców, dziewięcioletni chłopiec, odkrywa jego prawdziwe oblicze. Poznając ludzi, przybysz zaczyna mieć dylemat moralny, co do swojej tajnej misji na Ziemi.

Scenariusz od razu mi się spodobał. Na początku serialu jest taka scena, w której kosmita uczy się mówić jak człowiek i ogląda serial „Prawo i porządek”, i robi wszystko na opak… to zachowanie od razu było dla mnie bardzo ekscytujące, ponieważ wiedziałem, że będzie on musiał nauczyć się wszystkiego od zera – poinformował Alan Tudyk, odtwórca roli przybysza.

W serialu występują Alan Tudyk jako Dr Harry Vanderspeigle czyli kosmita, Sara Tomko jako Asta Twelvetrees, Corey Reynolds jako szeryf Mike Thompson, Alice Wetterlund jako D’arcy Bloom, Levi Fiehler jako Ben Hawthorne oraz Judah Prehn jako Max Hawthorne.

Resident Alien
fot. FOX

Serial „Resident Alien” będzie można oglądać w soboty o godzinie 21:00 na kanale FOX Comedy (emisja po dwa odcinki).