Serwis Pudelek w odświeżonej szacie graficznej

  • Internet
  • WP
Autor: mbog

15 listopada serwis Pudelek wystartował w nowej odsłonie. Portal zyskał m.in. nowy silnik technologiczny oraz większe zdjęcia w wersji mobilnej.

Pudelek jest serwisem internetowym, w którym dziennikarze przyglądają się życiu gwiazd, a także opisują i uszczypliwie komentują wydarzenia w show-biznesie. Portal istnieje na rynku od niemal 14 lat. Nowa szata graficzna jest największą zmianą w historii serwisu.

14 lat w internecie to cała era. Nasz król serwisów rozrywkowych potrzebował nie tylko nowego wyglądu. Przede wszystkim potrzebował lepszej technologii. Napisaliśmy go więc od nowa, z nowym CMSem dla dziennikarzy, z nowym wyglądem dla użytkowników, z nową siatką reklamową dla biura reklamy. Po tych zmianach wreszcie będziemy też mieli narzędzia do rywalizacji o ruch SEO – poinformował Tomasz Machała, wiceprezes ds. produktu wydawniczego Wirtualna Polska Media.

Zmiany dotyczą również społeczności czytelników, która generuje ponad 200 tysięcy komentarzy miesięcznie. Ulepszono system ich publikacji oraz moderowania.

Pudelek nadal będzie miał lekki, a zarazem kąśliwy charakter. Nie przestaniemy patrzeć na show-biznes z dystansem. Ale zgodnie z oczekiwaniami naszych użytkowników stawiamy na nowoczesną rozrywkę w formie wideo i rozbudowanie naszej pozycji w social mediach – powiedziała Agnieszka Rowicka, menadżer ds. rozwoju serwisów show-biznes.

Zmiany w serwisie dotyczą również oferty reklamowej. Od teraz jest ona dostosowana do wszystkich urządzeń.