Sezon 7B serialu „Fear the Walking Dead” od 18 kwietnia na AMC

  • Telewizja
Autor: mab

Telewizja AMC od 18 kwietnia zaprasza na drugą połowę siódmego sezonu produkcji „Fear the Walking Dead”. Widzowie zobaczą wydarzenia, które miały miejsce kilka miesięcy po nuklearnym wybuchu.

Zwycięzca, Victor Strand (Colman Domingo) stworzył swój własny system danin oraz haraczy i bezwzględnie decyduje, kto przetrwa, a kto nie. Reszta grupy mocno ucierpiała, ale dzięki temu wykształciła się w niej wielka determinacja do przeżycia, nawet jeśli oznacza to konfrontację ze Strandem i dalsze poszukiwania Padre – mitycznego miejsca, którego istnienia nikt nie może potwierdzić.

Alicia (Alycia Debnam-Carey) jest teraz niechętna liderka byłych ludzi Teddy’ego. Zmaga się z tajemniczą chorobą i konsekwencjami swoich działań. Morgan (Lennie James) stara się wierzyć, że znajdzie swoją rodzinę. Wie, że Alicia stanowi klucz do przetrwania. Kiedy dziewczyna wypowiada wojnę, paranoja i chęć zemsty Stranda tylko rosną, a razem z nimi zagrożenia z każdej ze stron.

Fear the Walking Dead
fot. AMC

Producentem wykonawczym „Fear the Walking Dead” jest Scott M. Gimple, a showrunnerami Andrew Chambliss oraz Ian Goldberg, a także Robert Kirkman, Gale Anne Hurd, Greg Nicotero i David Alpert. Do obsady powróci Kim Dickens, która w serialu wciela się w Madison Clark.

Światowa premiera produkcji w nocy z niedzieli na poniedziałek o godzinie 3:00. Powtórka wieczorem, o godzinie 22:00 na AMC.

Logo AMC

AMC

Stacja telewizyjna prezentująca przede wszystkim klasyczne, amerykańskie filmy. Ponadto na antenie AMC (American Movie Classics) pojawiają się własne produkcje serialowe. Kanał jest dostępny w ponad 125 krajach na całym świecie.