Show „Makeup Influencer Academy 2021” od września w MTV Polska

  • Telewizja
Autor: mbog

11 września telewizja MTV Polska rozpocznie emisję kolejnej edycji show „Makeup Influencer Academy”. W programie poszukiwane są wschodzące gwiazdy makijażu.

W „Makeup Influencer Academy” 12 uczestników znanych z mediów społecznościowych będzie walczyć o specjalny tytuł i 25 tysięcy złotych. Pod okiem ekspertów z dziedzin audiowizualnych, fotograficznych i dźwiękowych zwiększą swoje umiejętności w zakresie makijażu i prowadzenia kont social media w internecie. Rywalizację wygra osoba, która przygotuje najpiękniejsze makijaże i najlepiej wykona zadania.

Program będzie miał formułę reality show. Kamery będą śledziły poczynania uczestników na każdym kroku, nie tylko podczas wykonywania zadań.

Organizatorem konkursu jest L’Oréal Polska, właściciel marki NYX Professional Makeup. W 2019 roku program można było oglądać na kanale YouTube stacji 4Fun TV.

Emisja reality show w soboty o godzinie 22:00 w MTV Polska, od 11 września. Dzień po premierze w telewizji program zostanie udostępniony na kanale YouTube stacji.