Siatkarze grają na ME, wraca reprezentacja, hit w Premier League

  • Sportlight
Autor: rafs

W tym Sportlighcie wraca reprezentacja piłkarzy, siatkarze grają na ME, a w Premier League hit na Emirates Stadium.

Siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy

Mecze Holandia vs. Polska, Polska vs. Macedonia Północna, Polska vs. Dania i Czarnogóra vs. Polska (piątek, niedziela, wtorek, 19:50 i środa, 16:50 w TVP1, TVP Sport i Polsacie Sport, w TVP Sport nie będzie niedzielnej transmisji).

fot. CEV

Polacy grają na mistrzostwach Europy. W polskiej grupie oprócz starcia w poprzedni czwartek z Czechami będą również spotkania z Holandią, Macedonią Północną, Danią i Czarnogórą. Polacy we wszystkich starciach są faworytami, podobnie jak i w całym turnieju. Medal jest w grze, a sam awans do 1/8 finału powinien być dla Polaków celem obligatoryjnym.

Piłka nożna, Premier League

Mecz Arsenal FC vs. Manchester United (niedziela, 17:25 w Viaplay, studio 17:00).

fot. YT Manchester United

Arsenal gra na Emirates Stadium z Manchesterem United. Początek sezonu jest lepszy w wykonaniu „Kanonierów”. Wygrali dwa swoje spotkania, a w ostatnim meczu zanotowali remis ze zdecydowanie słabszym zespołem Fulham. Podopieczni Erika ten Haga grają w kratkę. Najpierw wygrali, by potem przegrać i ostatni mecz z Nottingham z problemami, ale wygrali. Przed nimi starcie, w którym nie są faworytami, ale by walczyć o wielkie cele muszą radzić sobie z takimi rywalami jak Arsenal.

Piłka nożna, eliminacje EURO 2024

Mecz Polska vs. Wyspy Owcze (czwartek, 20:35 w TVP1, TVP Sport i Polsacie Sport Premium 1).

fot. YT TVP Sport

Reprezentacja Polski wraca do gry. Polacy zanotowali słaby początek eliminacji. Odnieśli wygraną z Albanią i porażki z Czechami i Mołdawią, przyszedł czas na mecz z Wyspami Owczymi. Polacy mogą się obawiać tego meczu. Farerzy będą w grze o to, by uszczknąć choć jeden punkt z tego starcia. Trzy punkty na Stadionie Narodowym są ważnym celem, ale podopieczni Santosa będą musieli się o to bardzo postarać.