Filmy przygodowe, akcji i horrory. Sierpień w TNT

  • Telewizja
Autor: mbog

W sierpniu telewizja TNT zaproponuje widzom kolejne filmy w ramach cyklu „Wielkie kino”. Superprodukcji nie zabraknie również w ramach „Przygodowych piątków” i „Lata z dreszczykiem”.

„Wielkie kino” w środy

W kolejnej odsłonie cyklu „Wielkie kino” widzowie TNT zobaczą starcie z niezidentyfikowanym, kosmicznym drapieżnikiem, poruszającą historię śmiertelnie chorego prawnika, chłopca przenoszącego się w świat swojego ulubionego superbohatera oraz miasto, w którym panoszy się zło. Emisja w środy o godzinie 21:00.

5 sierpnia stacja zaprezentuje film „Predator”. Żołnierze muszą odbić z rąk wroga wpływowych dyplomatów. Podczas próby uwolnienia jeńców okazuje się, że wróg nie jest człowiekiem. Tydzień później, w filmie „Filadelfia”, pojawi się historia dyskryminacji osób chorych na AIDS. Natomiast 19 sierpnia – w produkcji „Bohater ostatniej akcji” – widzowie zobaczą opowieść o chłopcu, który wchodzi w posiadanie magicznego biletu do fikcyjnego świata. Sierpniową odsłonę cyklu zakończy film z Morganem Freemanem i Bradem Pittem – „Siedem”.

„Przygodowe piątki”

Nieznane krainy, fantastyczna przyroda, niesamowite zwierzęta i wyczerpujące wyprawy. W sierpniu, w ramach cyklu „Przygodowe piątki”, TNT zaproponuje cztery propozycje filmowe. Emisja w każdy piątek sierpnia o godzinie 21:00.

7 sierpnia stacja pokaże „Wielką drakę w chińskiej dzielnicy”. Bohater chce odnaleźć żonę swojego najlepszego przyjaciela, przez co niespodziewanie trafia do świata, w którym panuje czarownik Lo Pan. W „Podróż na tajemniczą wyspę” TNT zaprasza 14 sierpnia. Miejsce, do którego docierają bohaterowie filmu, jest niezwykłe i zamieszkane przez nieznane zwierzęta. Natomiast „Siedem lat w Tybecie” to epicka historia o przygodach znanego alpinisty, którego celem jest zdobyć jednej z najwyższych gór w Himalajach. Cykl zakończy „Gniew tytanów”, czyli kontynuacja przygód mitycznych herosów ze „Starcia tytanów”.

„Lato z dreszczykiem”

W ramach cyklu „Lato z dreszczykiem” telewizja TNT zaprezentuje dziesięć filmów. Emisja w niedziele od godziny 21:00.

Cykl rozpocznie się 2 sierpnia od kontynuacji produkcji „28 dni później” czyli „28 tygodni później”. Akcja rozgrywa się 28 tygodni od poprzednich, tragicznych wydarzeń. Rozpoczęła się odbudowa kraju. Jednak jedna z rodzin staje się dużym zagrożeniem, przez które niebezpieczeństwo może powróci. Następnie, o godzinie 22:50 stacja pokaże produkcję „Abraham Lincoln: Łowca wampirów”. Jest to opowieść o prezydencie USA, który ze wszystkich sił stara się ustrzec Amerykę przed inwazją wampirów.

W kolejnym tygodniu widzowie będą mogli przypomnieć sobie dwie ostatnie części filmowej sagi: „Oszukać przeznaczenie 4” i „Oszukać przeznaczenie 5”. 16 sierpnia TNT pokaże historię Kuby Rozpruwacza – film „Z piekła rodem”. Później stacja zaprezentuje „The Grudge – Klątwa”. Natomiast w dwie ostatnie niedziele sierpnia TNT pokaże horrory: „Krzyk” i „Koszmar minionego lata” oraz „Blair Witch Project” i „Halloween – 20 lat później”.

Logo TNT

TNT

Stacja telewizyjna pokazująca kultowe filmy i seriale. TNT rozpoczęło nadawanie w Polsce w październiku 2015 roku. Właścicielem stacji jest Turner Broadcasting System, nadawca między innymi Cartoon Network i Boomerang.