Skoki narciarskie kobiet w Eurosporcie i Eurosport Playerze

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

Eurosport Player pokaże na żywo i z polskim komentarzem rywalizację kobiet w Pucharze Świata w skokach narciarskich. Pierwsze zawody zostaną rozegrane w piątek, 18 grudnia w Ramsau. Inauguracja sezonu, która rozpocznie się o godzinie 15:30, transmitowana będzie również w Eurosporcie 1.

Sezon potrwa do 28 marca i zakończy się w Rosji. Jednym z jego najciekawszych momentów będzie zaplanowany na 12-21 marca Raw Air, podczas którego zawodniczki będą rywalizować na skoczniach w Oslo, Lillehammer i Trondheim. Kryształowej Kuli bronić będzie Norweżka – Maren Lundby, która wygrała klasyfikację generalną Pucharu Świata trzy razy z rzędu.

Rywalizację najlepszych zawodniczek świata, wśród których są między innymi Kinga Rajda, Anna Twardosz i Joanna Szwab, skomentuje Igor Błachut.

Puchar Świata mężczyzn w Engelbergu

Od piątku Eurosport 1 i Eurosport Player będą pokazywać także Puchar Świata w skokach narciarskich mężczyzn w Engelbergu. W piątek tuż po zakończeniu konkursu kobiet rozpocznie się studio poprzedzające kwalifikacje. W sobotę i niedzielę stacja pokaże dwa konkursy indywidualne. Niedzielne kwalifikacje transmitowane będą na wyłączność w Eurosport Playerze. O komentarz zadba duet Marek Rudziński i Igor Błachut. Najświeższe informacje spod skoczni oraz rozmowy ze skoczkami zapewni Kacper Merk.