SkyShowtime ruszy w Polsce na początku 2023 roku. 20 września start w Skandynawii

rafs

Ogłoszona została data startu serwisu streamingowego SkyShowtime w Europie.

SkyShowtime wystartuje 20 września w krajach skandynawskich (Dania, Szwecja, Norwegia, Finlandia), a w czwartym kwartale tego roku także w Holandii. Miesięczna opłata za SkyShowtime wyniesie 6,99€ (ok. 34 zł) w Finlandii, 79SEK (ok. 35 zł) w Szwecji, 79NOK (ok. 38 zł) w Norwegii i 69DKK w Danii (ok. 44 zł). SkyShowtime w Skandynawii zastąpi usługę Paramount+.

Czas… na SkyShowtime — najlepszy serwis streamingowy w Europie. Zaledwie kilka miesięcy po otrzymaniu pełnej aprobaty organu regulacyjnego, SkyShowtime zostanie oficjalnie uruchomiony 20 września 2022 r. Jesteśmy podekscytowani, że nasi klienci mają dostęp do najnowszych seriali i premier filmowych z naszych kultowych i znanych na całym świecie studiów. Z niecierpliwością czekamy na podzielenie się dalszymi szczegółami na temat dat wprowadzenia platformy na inne rynki i udostępnienie SkyShowtime jeszcze większej liczbie osób w całej Europiemówi Monty Sarhan, dyrektor generalny SkyShowtime

Kiedy start Sky Showtime w Polsce?

Sky Showtime miał wystartować w Polsce w 2022 roku. Według informacji podanych w komunikacie prasowym, premiera usługi w Polsce została przesunięta najpóźniej na pierwszy kwartał 2023 roku. Wtedy usługa ma wystartować w Hiszpanii, Portugalii, Andorze i Europie Środkowo-Wschodniej. Konkretne daty mają zostać podane w najbliższych miesiącach.

Czym jest SkyShowtime?

To usługa oparta na dostępnej w USA platformie streamingowej Peacock. Sky Showtime stworzono specjalnie na rynek europejski.

SkyShowtime zaoferuje hity filmowe po ich premierze kinowej, w tym Top Gun: Maverick, Jurassic World Dominion, Minionki: Wejście Gru, The Northman, Sing 2, Sonic the Hedgehog 2, The Lost City, Downton Abbey: A New Era, Nope, Belfast, Ambulance i The Bad Guys.

Ponadto SkyShowtime zawiera nowe seriale premium, treści dla dzieci i rodziny oraz selekcję kultowych zbiorów i polecenia od Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME®, Sky Studios i Peacock – wszystko to w jednym miejscu. SkyShowtime będzie oferował również lokalne, oryginalne programy, filmy dokumentalne i inne produkcje z rodzimych rynków.