Śniadanie z dostawą do domu nagrodą w konkursie Rock Radia

  • Radio
  • Agora
Autor: mbog

W poniedziałek, 16 listopada na antenie Rock Radia zadebiutowała nowa zabawa. W konkursie można wygrać śniadanie z dostawą do domu.

Poranny konkurs „Na pożarcie w Rock Radiu” został przygotowany z myślą o wszystkich głodnych i odważnych. Słuchacze rozgłośni, którzy chcą zamówić dla kogoś śniadanie z dostawą do domu, mogą wskazać taką osobę poprzez specjalny formularz na stronie internetowej rozgłośni.

Ze zgłoszonymi do zabawy osobami porozmawia Jan Bajor Bajorek w audycji „Powstanie Rock Radia”, nadawanej w godzinach 6:00-10:00. Prowadzący zada słuchaczom serię „niewygodnych pytań”.

Nowy konkurs Rock Radia, który potrwa do 27 listopada, wspiera promocja na antenie, na stronie internetowej stacji i na profilu Rock Radia na Facebooku, a także kampania internetowa na portalach Onet.pl i WP.pl. Działania i kreacje przygotował zespół marketingu Grupy Radiowej Agory.

Rock Radio

Rock Radio

Cztery lokalne stacje radiowe nadające w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Opolu. Prezentują one na antenie wyłącznie utwory rockowe. Na antenie Rock Radia można usłyszeć artystów takich jak Led Zeppelin, The Doors, Queen, Perfect, AD/DC i U2. Właścicielem rozgłośni jest Agora.