W sobotę finał The Emirates FA Cup na antenie Eleven Sports 1

  • Telewizja
Autor: rafs

W sobotę widzowie Eleven Sports 1 zobaczą jedno z ostatnich rozstrzygnięć piłkarskiego sezonu w Europie – finał Pucharu Anglii.

Mecz odbędzie się na stadionie Wembley w Londynie. Tegoroczny finał to pojedynek londyńskiej Chelsea z zespołem Manchester United. Na ławce trenerskiej Antonio Conte i Jose Mourinho. Obaj z wieloma sukcesami w przeszłości oraz z niespotykanym charakterem.

Ci dwaj panowie najprawdopodobniej ostatni raz staną naprzeciw siebie w takich rolach, bo choć Conte nie mówi tego wprost, to zmiana na stanowisku trenera Chelsea wydaje się być nieunikniona. Sporo do udowodnienia w tym meczu będzie miał Romelu Lukaku, który postara się pokazać Chelsea, że w Londynie za szybko postawiono na nim krzyżyk. Kto wie, czy nie najatrakcyjniej zapowiada się jednak starcie najlepszych bramkarzy Premier League. Bardzo prawdopodobny jest scenariusz, że spotkanie rozstrzygnie się w rzutach karnych, w których  głównymi postaciami będą Thibaut Courtois i David de Gea. Jak widać, tegoroczny finał Pucharu Anglii aż kipi od podtekstów i smaczków – mówi Marcin Grzywacz, komentator ELEVEN SPORTS.

Widzowie Eleven Sports 1 będą mogli oglądać studio przed spotkaniem od godziny 17:30.  Transmisja rozpocznie się o 18:05. Mecz skomentują Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński.