„SOS. Ekipy w akcji” nie pojawią się w TVN7. Serial pokaże TTV

  • Tylko u nas
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mnie

Serial paradokumentalny „SOS. Ekipy w akcji” będzie emitowany nie w TVN7, ale w TTV. Premierę produkcji zaplanowano na 20 lutego.

Początkowo TVN zamierzał nadawać „SOS. Ekipy w akcji” w TVN7. Na tej antenie serial miał zadebiutować wiosną 2017 roku. Ostatecznie produkcja nie pojawiła się w ofercie Siódemki. Nadawca pokaże serial w innej swojej stacji – w TTV.

„SOS. Ekipy w akcji”  to pierwszy tak prawdziwy obraz pracy najważniejszych służb czuwających nad naszym bezpieczeństwem. Wszystkie sytuacje w serialu oparte są na udokumentowanych, realnych zdarzeniach przedstawiających pracę policji, pogotowia ratunkowego i straży pożarnej.

Bohaterowie serialu, czynni zawodowo policjanci, strażacy, lekarze i ratownicy medyczni, w każdym odcinku otrzymują konkretne zlecenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112 – groźne wypadki, pożary, porachunki sąsiadów, napady i wymuszenia. Na miejscu zdarzenia muszą zmierzyć się z zaskakującymi sytuacjami, poradzić sobie z presją czasu i niecodziennymi zwrotami akcji. Stawką ich pracy jest ludzkie życie oraz bezpieczeństwo osób wplątanych w niecodzienne zdarzenia.

Producentem serii jest Constantin Entertainment Polska. W każdym odcinku „SOS. Ekipy w akcji” zobaczymy trzy interwencje, dwie policyjne i jedną ratowniczą. Serial będzie pokazywany od wtorku do piątku o 18:45.